Posuvné systémy

Posuvné systémy pre terasy a balkóny

Bývať v byte s balkónom je výhra. Mať k dispozícii balkón, ktorý sa dá otvárať a zatvárať pomocou posuvného systému je ešte o niečo lepšie. Presklením balkóna alebo terasy vieme pekne rozšíriť náš životný priestor a ich plochu povýšiť na viac než skladisko nepotrebných vecí. Vďaka posuvnému uzatvárateľnému systému sa balkón môže zmeniť na miesto na príjemné posedenie, meditáciu alebo na malú zimnú záhradu. Zasklenie balkón ochráni pred nepriaznivým počasím a nežiadúcim hlukom a navyše zvýši tepelno-izolačné vlastnosti nehnuteľnosti.

Máte záujem o nezáväznú cenovú ponuku?

Technické riešenie prispôsobíme vaším požiadavkám a preferenciám, čo platí tak pre posuvné okná, ako aj hliníkové posuvné systémy. Najnáročnejším klientom ponúkame vysokokvalitný posuvný systém Sema Pro s možnosťou rovných, skosených a zaoblených krídel. Ale to nie je všetko. Iba u nás získate až 15-ročnú záruku na povrchovú úpravu hliníkových posuvných systémov. O svoj komfort tak máte na dlhé roky postarané.

prejsť na kontakty

Každej realizácii predchádza obhliadka na mieste, pri ktorej náš odborník odporučí konkrétny typ posuvného systému. Ten by mal čo najlepšie zohľadniť technické požiadavky ale i vizuálne predstavy klienta. V ponuke máme štandardné posuvné okná, hliníkové posuvné systémy, ale aj systém prémiovej kvality Sema Pro, ktorý vyhovie aj tým najnáročnejším klientom. Posuvný systém Sema Pro umožňuje inštaláciu nielen rovných, ale aj rôzne skosených či zaoblených okenných krídel.

Máte záujem o naše produkty?

Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať, radi vám pomôžeme.

prejsť na kontakty