Zastrešenie terasy

Zastrešenie terás a pergoly

Na terasách trávi od jari do jesene veľa času čoraz viac Slovákov. Neprekvapí preto, že nehnuteľnosti s vlastnou terasou sú vyhľadávanejšie ako kedykoľvek predtým. Ich projektanti ale niekedy zabúdajú na to, že naše letá sú čoraz horúcejšie a pobyt na otvorenej a ničím neprekrytej terase nemožný, alebo možný až v neskorých večerných hodinách.

Zastrešením terasy alebo inštaláciou pergoly vznikne priestor, ktorý môžete využiť naozaj plnohodnotne. Presklenie alebo zastrešenie vytvorí nielen príjemný tieň pri letných posedeniach, ale vám a vašim hosťom poskytne aj neoceniteľný pocit súkromia. Ďalšou praktickou výhodou pergol a zastrešených terás je ochrana pred vetrom. To znamená príjemnejší pocit a zároveň aj to, že na terase môžete pokojne pestovať rastliny, ktoré sú na vietor a poveternostné vplyvy citlivejšie. My klientom ponúkame riešenia kompatibilné s rôznym typom terás – vieme terasy preskliť, zastrešiť alebo kompletne zaskliť. Nebojte sa nás osloviť ani v prípade, že potrebujete atypické riešenie – pripravíme projekt na mieru, ktorý zohľadní vaše konkrétne potreby.

Máte záujem o nezáväznú cenovú ponuku?

U nás si môžete zvoliť technické riešenie podľa svojich predstáv. Ponúkame presklenie terasy, prestrešenie terasy, ako aj zasklenie terasy. Ale to nie je všetko. Navrhujeme a realizujeme takisto atypické riešenia a riešenia na mieru. Využívame pritom jednoduché konštrukcie z dreva alebo hliníka.

prejsť na kontakty

Máte záujem o naše produkty?

Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať, radi vám pomôžeme.

prejsť na kontakty