Zimné záhrady

Zimné záhrady od špecialistov

Mať vlastnú záhradu je na nezaplatenie. Tráviť v nej voľný čas je asi najjednoduchší spôsob, ako si vyčistiť si hlavu. Jedinou chybičkou je snáď len to, že sa nedá rovnako plnohodnotne využívať po celý rok. Existuje ale elegantné riešenie – zimná záhrada. Prostredie záhrady a pocit exteriéru vám sprístupní aj počas chladných zimných dní, pričom ale zároveň zostávate v útulnom teple domova. Na presklenej zimnej záhrade je výborné to, že dokáže plniť mnohé funkcie.

Zariadiť si ju môžete ako relaxačnú miestnosť s útulným kreslom, knihami a množstvom zelene. To ale ani zďaleka nie je jediná možnosť jej využitia. Toto moderné rozšírenie obytného priestoru výborne poslúži aj ako malé domáce wellness, letná kuchyňa s posuvnými dverami alebo krásne presvetlená herňa. Fantázii v zariaďovaní zimnej kuchyne sa medze naozaj nekladú. Aj preto je naša ponuka flexibilná a nájdete v nej už hotové zimné záhrady ale aj konštrukcie z dreva či lexanu na mieru. Môžete si vybrať z projektov využiteľných pre domy a chaty, ale ponúkame aj zimné záhrady vhodné najmä pre reštaurácie a hotely.

Máte záujem o nezáväznú cenovú ponuku?

Naša ponuka zahŕňa hotové zimné záhrady aj záhrady na mieru, zimné záhrady z dreva aj lexanu, zimné záhrady pre domy a chaty, ako aj zimné záhrady pre reštaurácie a hotely. Navyše, vďaka jasným a férovým cenovým ponukám u nás vždy presne viete, koľko zimná záhrada stojí.

prejsť na kontakty

Máte záujem o naše produkty?

Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať, radi vám pomôžeme.

prejsť na kontakty